دانلود-کرک-siemens-solid-edge-2019 - کرک باز-دانلود کرک بازی و نرم افزار : کرک باز-دانلود کرک بازی و نرم افزار

آرشیو موضوعات

آمار سایت

 • 748 مطلب  تعداد مطالب :
 • 7535 دیدگاه  تعداد نظرات :
دانلود کرک Siemens Solid Edge 2019 طراحی سه بعدی، شبیه سازی و تولید قطعاتReviewed by thito on Jun 28Rating: 5.0دانلود کرک Siemens Solid Edge 2019

دانلود کرک Siemens Solid Edge 2019

Solid Edge محصول شرکت قدرتمند Siemens بدون شک یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی است. این نرم افزار پیشرفته امکانات بی‌نظیری در زمینه طراحی‌های صنعتی و شبیه سازی قطعات پیش از تولید در اختیار مهندسین قرار می‌دهد. این نرم افزار به مهندسین الکترونیک، مکانیک، فرآیند و تولید و متالورژی کمک می‌کند تا بتوانند ایده‌های مهندسی خود را به طور حرفه‌ای پیاده سازی کنند و همزمان شرایط واقعی کاری قطعات را شبیه سازی کرده و اطلاعات بسیار جامعی بدست آورند.

دانلود کرک Siemens Solid Edge 2019

این نرم افزار از چند فاز اصلی متشکل از Design و Simulation و Manufacturing تشکیل شده است که در هر مرحله مهندسین را راهبری می‌کند.

در فاز Design ابتدا نقشه قطعات به صورت دو بعدی کشیده می‌شود و تا جای ممکن اصلاحات مورد نظر صورت می‌گیرد، در مرحله بعد نقشه‌های دو بعدی به صورت کاملاً هوشمند به مدل‌های سه بعدی تبدیل گردیده و دست مهندس در انجام هرگونه تغییرات ابعادی و ساختاری باز می‌شود؛ بعد از نهایی سازی مدل‌های سه بعدی فاز طراحی تمام گردیده و کاربران می‌توانند خروجی‌های خود را به صورت کاملاً دقیق از برنامه استخراج کنند.
در فاز Simulation نقشه‌های سه بعدی آماده شده تحت شرایط واقعی مورد آنالیز و شبیه سازی قرار می‌گیرند، آنالیزهای حرارتی و شبیه سازی‌های تنشی فقط بخش کوچکی از توانایی‌های نرم افزار در انجام تست‌های شبیه سازی است. در این مرحله مهندسین می‌توانند شرایط قطعه کار خود را در محیط‌های کاملاً صنعتی و واقعی به صورت Real-time مشاهده نمایند و در صورت نیاز می‌توانند اصلاحات مورد نظر خود را اعمال کنند.
در فاز Manufacturing نرم افزار امکان تولید قطعات را فرآهم می‌کند و به مهندسین کمک می‌کند تا بتوانند فرآیندهای تولید را نیز مورد بررسی قرار دهند، فرآیندهایی نظیر تولید ورق‌های فلزی و شکل‌دهی مانند نورد و پرس از جمله این فرآیندها هستند. این نرم افزار همچنین امکان تعریف فرآیندهای ظریف‌تری را نیز دارد، مانند فرآیندهای رایجی در که صنایع الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Solid Edge:
– طراحی و مدل‌سازی پیشرفته سه بعدی قطعات
– شبیه سازی و انجام انواع آنالیزهای مهندسی
– دریافت ریز گزارشات آنالیزها
– بهره‌گیری از موتور شبیه سازی قدرتمند Femap
– سازگار و هماهنگی بالا با سایر نرم افزارهای Siemens نظیر NX

 

راهنمای فعال سازی :

1- از پوشه Setup فایل Install.hta را اجرا نموده و زبان موردنظر خود را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا فایل های موقت نصب نرم افزار در سیستم کپی شوند. پس از اتمام عملیات، پوشه ی حاوی آن ها بازخواهد شد.

2- در پنجره ی باز شده فایل autostart.exe را به صورت Run as Adminstrator  اجرا کنید.

3- هنگام نصب هیچ تنظیماتی برای لاسنس وارد نکنید و طبق استانداردهای پیش فرض مراحل نصب را به پایان برسانید.

4- (دلخواه:) سایر ماژول‌های مورد نیاز خود مانند Data Migration Component را نصب کنید.

5- پوشه ی Solid Edge 2019 موجود در Crack را در محل نصب نرم افزار (به طور پیش فرض C:\Program Files\Siemens) کپی و جایگزین فایل‌های قبلی کنید.

6- پوشه ی Keyshot7 موجود در Crack را در محل نصب نرم افزار Keyshot7 (به طور پیش فرض C:\Program Files) کپی و جایگزین فایل‌های قبلی کنید.

7- اگر Solid Edge 2019 Data Migration Component را نصب کرده اید، از درون Crack پوشه Solid Edge 2019 Data Migration Component را در مسیر پیش فرض C:\Program Files\Siemense\ کپی و جایگزین فایل های موجود کنید.

8- از پوشه Crack فایل SolidSQUADLoaderEnabler.reg را اجرا کرده و اجازه دهید تغییرات لازم اعمال شوند.

9- سیستم خود را یکبار Restart کنید.

10- از طریق مسیر All Programs > Siemens Solid Edge 2019 > Choose PDM Integration نرم افزار را اجرا کنید گزینه Solid Edge with File Mnagement را انتخاب نموده و Solid Edge PDM Client را ببندید.

 • بازدید 928
 • بدون دیدگاه
 • 5.00

برچسب ها

 • برچسب های این مطلب
 • مطالب مرتبط

 • شاید این مطالب هم به دردتان بخورد .. !
 • دیدگاه ها

 • دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  طراحی شده با توسط khm.nima